Uudised

TegevusTe beebikooli MEGAMIX

TegevusTe beebikooli megamix – 3 huviringi ühes!

1 – 3a lastele, teisipäeviti kell 11:00-12:00

Uudse ülesehitusega TegevusTe beebikool on lapse jaoks mitmekülgselt arendav ja rõõmu pakkuv. Eriline on see, et laps kogeb 3 erinevat tegevust, sest meie beebikool sisaldab nii muusika-, loovus- kui ka liikumistundi, mis iganädalaselt üksteise järel vahelduvad. TegevusTe beebikool on suurepärane võimalus ühe tegevuse raames lapsel kogeda erinevaid arendavaid tegevusi ja seda kõike nii, et vanemad ei peagi oma last kolme erinevasse ringi viima.
Kõik tunnid toimuvad veebi vahendusel ning tunde viivad läbi tegevus- ja muusikaterapeudid. Tundide sisu on planeeritud selliselt, et lapsevanemal on võimalik kodus videokõne vahendusel kõiki tegevusi oma lapsega kaasa teha ning laps õpib mängulisel uusi oskusi. Ja see ei ole veel kõik – loovustunni vahendid saadetakse kõigile lastele koju kätte!

Grupi suurus on kuni 10 last ning alustame hiljemalt 1. detsembril! Tundidesse vajalik eelregistreerimine toimub e-posti teel: tegevuste@gmail.com

Kuutasu 45€

Mida me pakume:
– 3 erinevat liiki arendavat huviringi ühe kuutasu sees
– loovustunniks vajalikke vahendeid meie poolt, mis saadetakse kord kuus mugavalt koju
– turvalisel viisil kogeda grupitunde läbi ekraani

Vanema poolt on vaja:
– olla lapsega tunni ajal kohal
– ühendada osalemiseks arvuti, millel on avatud veebikaamera ja mikrofon
– nautida lapsega koostegutsemist

Ennetusmeetmed haiguste leviku tõkestamiseks

Selleks, et saaksime vaatamata Covid-19’le jätkata tööd tavapärase graafiku alusel, oleme koostanud järgnevad ennetusmeetmed haiguste leviku tõkestamiseks:

– Palun jäta enda ja lapse välisriided ning jalanõud eeskoridori. 

– Enne sisenemist puhasta enda ja lapse käed antiseptikumiga (1 pumbatäis/30 sekundit).

– Kui ruumis on üle 10 täiskasvanu ja ei ole võimalik hoida 2 m vahemaad, soovitame lapsevanemal kasutada maski. Maski saab osta meie käest 1€/tk. Selleks, et maski kandmisest oleks kasu, palun pea kinni maski kandmise reeglitest.

– Kui lapse saatjal on palavik või muud haigussümptomid, siis palume lapsel tulla tundi teise täiskasvanuga. 

– Kui lapsel on palavik, algav ja tugev köha/nohu või muu tervisemure, siis jätame lapse koju puhkama. 

Meie lubame omaltpoolt:

– Puhastada ja desinfitseerida peale tunde kõik puutepinnad (ukselingid, lauad, veeautomaat jne) ja desinfitseerimist võimaldavad kasutatud vahendid. 

– Pärast grupitunde peseme desinfitseeriva ainega põrandapinnad. 

– Terapeudid tulevad tööle ainult tervena. 

PS! Lastega hea kontakti saavutamise ja hoidmise eesmärgil, ei ole terapeutidel maski kandmise kohustust.

UUS ASUKOHT!

TegevusTe tiim on alati unistanud, et kõik meie pakutavad teenused oleksid ühes kohas, mitte kahes erinevas majas. Nagu õeldakse, siis unistustel on kombeks täituda. Meie unistasime ja saame nüüd suurima rõõmuga teatada, et TegevusTe on ametlikult kolinud! Meie uus aadress on Salve 4, Tallinn. Tutvu ka meie uuenenud teenuste ja tunniplaaniga!

Koostöö rehabilitatsiooniasutuse Tarbatu Tervisepark OÜ’ga

Kas oled juba kuulnud, et alates eelmise aasta lõpust teeme koostööd rehabilitatsiooniasutuse Tarbatu Tervisepark OÜ‘ga? 😉 See tähendab, et pakume tegevusteraapia teenust rehabilitatsiooniplaani alusel, kui lapse plaan asub Tarbatu Tervisepargis. Teenusele ei lisandu meiepoolset teenustasu. 😊 Lisaks pakub asutus ka füsioteraapia, sotsiaalpedagoogi, sotsiaaltöötaja, kogemusnõustaja, õe ja psühholoogi teenust. Rohkem infot leiad siit: https://tervisepark.ee