TegevusTe ideepank võimaldab tasuta alla laadida erinevaid meie poolt loodud töö- ja mängulehti. Kutsume üles julgelt neid kasutama ning sõbraga jagama! 🙂

TegevusTe sõbrapäeva harjutused

Tee kõiki harjutusi koos sõbraga 10 kordust/sekundit. Esimese harjutuse sooritamiseks läheb Sul vaja ka palli.

TegevusTe tähetrenn

Otsi oma ees- ja perekonnanime tähtedele vastavad harjutused ja tee kõiki harjutusi 10 kordust/sammu. Mõne harjutuse sooritamiseks läheb Sul vaja palli. Hea nipp! Kui sul on liiga pikk perekonnanimi, siis tee harjutusi ainult oma eesnimega. Kui oma nimega harjutused muutuvad juba igavaks, võta ette pereliikmete või lemmikud multikategelaste nimed.

TegevusTe kevadharjutused

Kuna hetkel on laste sportimisvõimalused piiratud ja suurem osa ajast tuleb toas veeta, panime kokku uued TegevusTe kevadharjutused, mis treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Prindi harjutused paberile, et vähendada lapse jaoks praegusest eriolukorrast tulenevalt suurt aega ekraani taga.

TegevusTe talveharjutused

Seetõttu, et praegune eriolukord laste sportimisvõimalusi piirab ja suurem osa ajast tuleb toas veeta, on eriti oluline füüsilist aktiivsust mitte unarusse jätta. Appi tulevad TegevusTe talveharjutused, mis treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Tee lapsega harjutusi vähemalt ühe korra päevas, aga kes soovib, võib päeva jooksul ka mitu korda neid harjutusi läbi teha.

Voldime sõbrale!

Voltimine on üks suurepärane arendustegevus. Hea soovitus! Voldi süda punasest värvilisest paberist, kirjuta südamele sõbra nimi ja kingi see oma armsale sõbrale. ❤️

TegevusTe sügisharjutused!

Joogast inspireeritud TegevusTe sügisharjutused treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Tee lapsega harjutusi vähemalt korra nädalas, et näha kiiremini positiivseid tulemusi.