TegevusTe ideepank võimaldab tasuta alla laadida erinevaid meie poolt loodud töö- ja mängulehti. Kutsume üles julgelt neid kasutama ning sõbraga jagama! 🙂

Halloweeni harjutuskava

Selleks, et jaksaks Halloweenipäeval ikka pikale kommijahile minna, tuleb enne lihased tugevaks treenida. Halloweeni harjutuskava sobib väiksematele lastele selleks suurepäraselt ning suurematele lastele on need mõnusateks venitusharjutusteks.

Halloweeni jutumäng

Veereta kolm korda täringut. Iga veeretamiskorraga lisandub sinu jutule üks element. Kui oled veeretamise lõpetanud, jutusta või pane oma lugu kirja!

Mustrimäng

See on üks põnev mustrimäng, kus pead kaks mustrit omavahel “kokku liitma” ning tühjale ruudustikule joonistama. Õiget lahendust näed alla laetud faili teisel leheküljel.

Lõikeleht “Pitsa”

Värvi pitsa ning soovi korral joonista juurde toiduained, mida pitsa peal süüa armastad. Seejärel lõika tükid välja ja serveeri kohvikumängu käigus klientidele!

Tähed

Harjuta tähtede kirjutamist!

Mänguleht “Vatipulgad”

Mängu mängimiseks vajad lisaks mängulehele eelnevalt ette valmistatud vatipulkasid, mille otsad on vildikatega värvitud sama värvi nagu joonistel näed. Kui need on olemas, siis asu vatipulkasid jooniste järgi erinevatesse asenditesse seadma! Esialgu võid proovida lihtsamat versiooni ning laduda vatitikud täpselt jooniste peale. Raskem versioon on laduda joonisel nähtud kujund lihtsalt laua peale või teha seda hoopis mälu järgi! 😉

Numbrid

Harjuta numbrite kirjutamist!

TegevusTe sõbrapäeva harjutused

Tee kõiki harjutusi koos sõbraga 10 kordust/sekundit. Esimese harjutuse sooritamiseks läheb Sul vaja ka palli.

TegevusTe tähetrenn

Otsi oma ees- ja perekonnanime tähtedele vastavad harjutused ja tee kõiki harjutusi 10 kordust/sammu. Mõne harjutuse sooritamiseks läheb Sul vaja palli. Hea nipp! Kui sul on liiga pikk perekonnanimi, siis tee harjutusi ainult oma eesnimega. Kui oma nimega harjutused muutuvad juba igavaks, võta ette pereliikmete või lemmikud multikategelaste nimed.

TegevusTe kevadharjutused

Kuna hetkel on laste sportimisvõimalused piiratud ja suurem osa ajast tuleb toas veeta, panime kokku uued TegevusTe kevadharjutused, mis treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Prindi harjutused paberile, et vähendada lapse jaoks praegusest eriolukorrast tulenevalt suurt aega ekraani taga.

TegevusTe talveharjutused

Seetõttu, et praegune eriolukord laste sportimisvõimalusi piirab ja suurem osa ajast tuleb toas veeta, on eriti oluline füüsilist aktiivsust mitte unarusse jätta. Appi tulevad TegevusTe talveharjutused, mis treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Tee lapsega harjutusi vähemalt ühe korra päevas, aga kes soovib, võib päeva jooksul ka mitu korda neid harjutusi läbi teha.

Voldime sõbrale!

Voltimine on üks suurepärane arendustegevus. Hea soovitus! Voldi süda punasest värvilisest paberist, kirjuta südamele sõbra nimi ja kingi see oma armsale sõbrale. ❤️

TegevusTe sügisharjutused!

Joogast inspireeritud TegevusTe sügisharjutused treenivad mängulisel moel lapse koordinatsiooni, painduvust ja keskendumist. Hea soovitus! Tee lapsega harjutusi vähemalt korra nädalas, et näha kiiremini positiivseid tulemusi.