Grete Eiche

Vanemtegevusterapeut, sensoorse integratsiooni terapeut

Grete tee tegevusteraapiasse sai alguse 10. klassis, kui talle sündis Downi sündroomiga väike venna (2010). Varem soovis Grete saada füsioterapeudiks, kuid peale venna sündi tutvus ta tegevusteraapiaga ja õige pea sai aru, et just seda tahab ta edasi õppida. Peale kõrgkooli lõpetamist (2017) alustas Grete tööd Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala õppejõuna ning tegevusterapeudina TegevusTes. Lisaks on Grete Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatuse esimees. Grete on 2019. aastast kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6) ning hetkel õpib sensoorse integratsiooni magistriõppes Sheffield Hallami Ülikoolis.

Kontakt: tegevuste@gmail.com, +37256843387

Kristi Viimsalu

Vanemtegevusterapeut, tantsutunni juhendaja

Kristi leidis tee tegevusteraapiasse läbi “Jõulutunneli” saate. Nähes neid armsaid erilisi lapsi, kelle heaks telefonikõnede abil annetusi kogutakse, oli Kristi südames väike värin ja peas mõte, kuidas saaks nende laste heaks midagi teha… Vastus küsimusele peitus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala näol. Neli aastat õpinguid kandsid vilja ning Kristist sai tegevusterapeut 2017. aastal. Lastega tegelemise juurde jõudis Kristi juba 2012. aastal tantsuõpetajana. Peale kõrgkooli lõpetamist alustas Kristi tööd tegevusterapeudina TegevusTes, Käo Tugikeskuses ja Kuressaare Haiglas. Lisaks kuulub Kristi alates 2017. aastast Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatusse. Kristi on 2019. aasta algusest kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6) ning aastast 2014 kutsetunnistusega võimlemise abitreener (tase 3).

Kontakt: tegevuste@gmail.com, +37256684359

Miina Tursk

Nooremtegevusterapeut

Miina lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia eriala 2020. aastal. Miina naudib väga tööd lastega. See pakub talle palju elamusi, rõõmu, arenemisvõimalusi ning kõik päevad on täis naeru ja seiklusi. Miina on osalenud ning end täiendanud mitmetes rahvusvahelistes projektides. Vabal ajal meeldib talle reisieda, matkata, sportida, lugeda ja üleüldse elust rõõmu tunda. Miina leiab, et olles ise positiivselt meelestatud ning teisi aidates suudame ka ise paremad inimesed olla.

Pauliin Möllits

Nooremtegevusterapeut

Pauliin on 3. kursuse tegevusteraapia tudeng. TegevusTesse sattus ta tänu enda 2. kursuse praktikale. Ta on sotsiaalne ja elurõõmus tüdruk, kelle hobideks on tantsimine ja looduses viibimine. Erilist huvi tunneb Pauliin mindfulnessi ja teiste vaimse tervise tegevusteraapiaga seotud teemade vastu. Hetkel töötab Pauliin tugiisikuna.

Elery Vaik

Nooremtegevusterapeut

Elery on energiline ja rõõmust pakatav tudeng, kes õpib Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis 3. kursusel tegevusteraapiat. Olles ise parajalt lustilik, ei ole tal keeruline lastega sidet luua ning nendega ennast tegevusse unustada. Vabal ajal ajal tegeleb Elery igapäevaselt jõutreeninguga ning kui jaksu üle jääb, siis ka reisimisega ja kokkamisega (ka söömisega). Omab eelnevalt kogemust beebidega töötamisel. Tulevikus plaanib omandada lisateadmised sensoorse integratsiooni valdkonnas.

Adelia Tamkõrv

Tantsutunni juhendaja

Adelia on TegevusTe tiimi kõige noorem liige. Adelia on rõõmsameelne ja hästi uudishimulik. Ta on tegelenud 10 aastat võistlustantsuga ning peale seda erinevate ladina-ameerika tantsude ja showkavadega. Adelia annab TegevusTe tantsutundi ning leiab alati uusi viise, kuidas trenni lastele veelgi põnevamaks ja kaasahaaravamaks teha. Lisaks tantsimisele, huvitab Adeliat väga mood ja fotograafia.

Natali Hanni

Eripedagoog, mänguterapeut

Natali töötab 8-ndat aastat Hilariuse Koolis eripedagoog-klassiõpetajana ja HEV koordineerijana ning on Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu juhatuse liige ja Eesti Eripedagoogide Liidu liige. TegevusTe inspireeris alustama uut ja põnevat teekonda tuge ja suunamist vajavate laste maailma, tegusa ja loomingulise kollektiivi keskel. Natali õpib Tartu Ülikooli psühholoogia magistriõppe eeldusainete programmis ning on Harku Rannikukaitse Üksikkompanii parameedik. Meelistegevusteks on väikesaarte avastamine, lugemine ja rattasõit. Natali on Harju Matkaklubi esimees ja suurimaks unistuseks on hakata korraldama meeleolumatku erivajadustega inimestele. 

Angela Anton

Angela on Downi sündroomiga poisi Jani ema, kes on olnud TegevusTe juures alates ideest kuni tänase päevani. Angela panustab kõigega, millega oskab, tema ülesanded on suuresti personali planeerimine, toetamine, koolituste planeerimine ja korraldamine ning abiks olemine.

Ellie

Teraapiakoer