Tooteid saab osta TegevusTe erakabinetist kohapealt või tellida pakiautomaati. Kohapeale tulles aitame valida lapsele sobivaima toote, kuid palume selleks aeg eelnevalt kokku leppida. Pakiautomaati saatmisel lisandub postikulu. Ostusoovist anna teada e-posti teel: tegevuste@gmail.com või kontaktivormi kaudu.

Pliiatsihoidjad

Paljude lapsevanemate soovidele vastates, on meie tootevalikusse jõudnud nüüd pliiatsihoidjad, et ka kõige ebaefektiivsem pliiatsihaare saaks parandatud. Pliiatsihoidjaid on palju erinevaid tüüpe ning sobiva hoidja valime igale lapsele välja individuaalselt. 

Hind: 4.00€


Kinnitused paeltega jalanõudele

Need erinevate kinnitustega kingapaelad on ideaalsed kasutamiseks perioodil, kui laps ei oska veel kingapaelu siduda. Kinnitusi on kolme erinevat tüüpi (magnetiga, keeratav ja stopper) ning sobivaima variandi valime välja vastavalt lapse oskustele. Valida saad kaheksa erineva paela värvi vahel (valge, roosa, sinine, must, tumesinine, hall, pruun, khaki), millel on ka erivärvi kinnitused (hõbedane, kuldne, valge, ja must). Kummist kingapaelad on piisavalt elastsed, mis teeb jalanõude jalgapanemise eriti lihtsaks ja mugavaks.

Hind: 7.00€


Närimispulgad

Kui sinu laps närib pastakat, salli, huuli, küüsi, juukseid või jope/pusa kraed, siis on hea leida talle sobiv asendustegevus. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed närimispulgad ja närimiskeed, mis ei ohtlikud hammastele ja ei sisalda pliid, lateksit, PVCd, BPAd ega ftalaate. Närimispulka saab hoida käes või kinnitada pliiatsi otsa, aga närimiskeed on võimalik kanda kaelakeena, nii et see on pidevalt lapse küljes. 

Hind: 25.00€


Vibreeriv närimispulk

Kui sinu lapsele meeldib erinevaid asju suhu panna, siis on talle sobivaks mänguasjaks vibreeriv närimispulk. Kui laps aga ei talu üldse suuümbruse piirkonna puudutamist, sobib vibreeriv närimispulk hästi tundlikkuse vähendamiseks, kuna vibreerimise astet saab järk-järgult suurendada. Närimispulk aktiveerib suuümbruse lihaseid ning toetab sellega ka oraalmotoorika arengut. Närimispulka on saadaval elevandi või krokodillina. Närimispulk on hügieeniline, kuna looma saab pulga otsast maha keerata ning vee ja nõudepesuvahendiga pesta. Ei sisalda ohtlikke aineid.

Hind: 30.00€
Nöörimise ja sidumise saabas

Igapäevaelus vajaliku paelte läbi aukude ajamise ning lipsu sidumise oskust omandades arenevad lapse peenmotoorika (näpuosavus), silma ja käe koostöö ning täpsus. Laps õpib planeerima ja järjestama tegevuseks vajalikke liigitusi ning arenevad keskendumis- ja tähelepanuvõime. Vahva saabas on parajalt raske ja ei liigu paeltega pusimise käigus eest ära.

Hind: 9.85€Voltimiskunst “Lennukid”

Kindlasti mäletab nii mõnigi lapsevanem veel seda vana head kollaste kaantega voltimise raamatut, mis oli täis kõikvõimalike voltimise ülesandeid. Voltimine on lapse jaoks üks keerulisemaid ülesandeid, sest lisaks osavatele näppudele on vaja väga head abstraktset mõtlemist ja planeerimisoskust, et saaksime ühest tavalisest paberilehest vahva mängulennuki. Samas on see äraununenud voltimistegevus ise üks parimaid viise nende oskuste arendamiseks. Kuna kõigil vanematel ilmselt seda kollaste kaantega raamatut riiulist võtta ei ole, siis valisime oma mänguasjade listi just selle paberlennukite voltimise mängu. Mängu suureks eeliseks on see, et voltimisjooned on paberile ette tehtud ehk lapsevanem ei pea tingimata ise lapse kõrval olema ja juhendama. Joonise järgi voltimine aitab arendada joonise lugemise oskust ja kujuneb lapse esmane tööoskus. Lisaks lapse suurele rõõmule enda volditud mänguasjast areneb veel kujundlik mõtlemine, mälu ja mänguasjaga mängimisel tuleb kasutusele loomingulisus.

Hind: 6.26€

Kella õppimise mäng

Kella tundmine on üks äraütlemata hea ja oluline oskus. See annab lapsele arusaamise, millal mingi sündmus toimub ja vähendab ebamäärasust ja segadust, mida võib tekitada väljend “varsti”. Millal tuleb ema või isa mulle lasteaeda järele? Millal algab minu trenn? Kooli minevale lapsele on kella tundmine hädavajalik. Paljudele lastele on saab esmalt selgeks digitaalne kellanäit, seda näeme ju kõige sagedamini näiteks digiseadmete ekraanidel. Seieritega kell jääb sageli mõistatuseks ja siin tulebki appi kella õppimise mäng. Kella tundmine võimaldab lapsel oma päevategevusi paremini planeerida ja tekib mõistmine, kui palju mingisugusele tegevusele aega kulub. Kella tundma õppides areneb lapse tähelepanuvõime, keskendumine ning mälu.

Hind: 15.25€