Tooteid saab osta TegevusTe erakabinetist kohapealt või tellida pakiautomaati. Kohapeale tulles aitame valida lapsele sobivaima toote, kuid palume selleks aeg eelnevalt kokku leppida. Pakiautomaati saatmisel lisandub postikulu. Ostusoovist anna teada e-posti teel: tegevuste@gmail.com või kontaktivormi kaudu.

Pliiatsihoidjad

Paljude lapsevanemate soovidele vastates, on meie tootevalikusse jõudnud nüüd pliiatsihoidjad, et ka kõige ebaefektiivsem pliiatsihaare saaks parandatud. Pliiatsihoidjaid on palju erinevaid tüüpe ning sobiva hoidja valime igale lapsele välja individuaalselt. 

Hind: 4.00€


Kinnitused paeltega jalanõudele

Need erinevate kinnitustega kingapaelad on ideaalsed kasutamiseks perioodil, kui laps ei oska veel kingapaelu siduda. Kinnitusi on kolme erinevat tüüpi (magnetiga, keeratav ja stopper) ning sobivaima variandi valime välja vastavalt lapse oskustele. Valida saad kaheksa erineva paela värvi vahel (valge, roosa, sinine, must, tumesinine, hall, pruun, khaki), millel on ka erivärvi kinnitused (hõbedane, kuldne, valge, ja must). Kummist kingapaelad on piisavalt elastsed, mis teeb jalanõude jalgapanemise eriti lihtsaks ja mugavaks.

Hind: 7.00€


Närimispulgad

Kui sinu laps närib pastakat, salli, huuli, küüsi, juukseid või jope/pusa kraed, siis on hea leida talle sobiv asendustegevus. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed närimispulgad ja närimiskeed, mis ei ohtlikud hammastele ja ei sisalda pliid, lateksit, PVCd, BPAd ega ftalaate. Närimispulka saab hoida käes või kinnitada pliiatsi otsa, aga närimiskeed on võimalik kanda kaelakeena, nii et see on pidevalt lapse küljes. 

Hind: 25.00€


Vibreeriv närimispulk

Kui sinu lapsele meeldib erinevaid asju suhu panna, siis on talle sobivaks mänguasjaks vibreeriv närimispulk. Kui laps aga ei talu üldse suuümbruse piirkonna puudutamist, sobib vibreeriv närimispulk hästi tundlikkuse vähendamiseks, kuna vibreerimise astet saab järk-järgult suurendada. Vibratsioon aktiveerib suuümbruse lihaseid ning toetab sellega ka oraalmotoorika arengut. Närimispulka on saadaval elevandi või krokodillina. Närimispulk on hügieeniline, kuna looma saab pulga otsast maha keerata ning vee ja nõudepesuvahendiga pesta. Ei sisalda ohtlikke aineid.

Hind: 30.00€