Tooteid saab osta TegevusTe arendus- ja teraapiakeskusest kohapealt või tellida pakiautomaati. Kohapeale tulles aitame valida lapsele sobivaima toote, kuid palume selleks aeg eelnevalt kokku leppida. Pakiautomaati saatmisel lisandub postikulu. Tellimiseks kirjuta: info@tegevuste.ee või võta ühendust kontaktivormi kaudu.

PLIIATSIHOIDJAD

Paljude lapsevanemate soovidele vastates, on meie tootevalikusse jõudnud nüüd pliiatsihoidjad, et ka kõige ebaefektiivsem pliiatsihaare saaks parandatud. Pliiatsihoidjaid on palju erinevaid tüüpe ning sobiva hoidja valime igale lapsele välja individuaalselt.
Hind: 4.00€

KINNITUSED PAELTEGA JALANÕUDELE

Need erinevate kinnitustega kingapaelad on ideaalsed kasutamiseks perioodil, kui laps ei oska veel kingapaelu siduda. Kinnitusi on kolme erinevat tüüpi (magnetiga, keeratav ja stopper) ning sobivaima variandi valime välja vastavalt lapse oskustele. Valida saad erinevate paela ja kinnituse värvide vahel. Kummist kingapaelad on piisavalt elastsed, mis teeb jalanõude jalgapanemise eriti lihtsaks ja mugavaks. Komplekti kuulub üks paar paelu ja üks kinnitus.
Hind: 7.00€

NÄRIMISVAHENDID
Närimispulgad

Kui sinu laps närib pastakat, salli, huuli, küüsi, juukseid või jope/pusa kraed, siis on hea leida talle sobiv asendustegevus. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed vahendid, mis ei ohtlikud hammastele ja ei sisalda pliid, lateksit, PVCd, BPAd ega ftalaate. Närimisvahendid on erineva tugevusastmega pehmest jäigani. Närimispulka saab hoida käes.
Hind: 25.00€

Närimiskeed

Kui sinu laps närib pastakat, salli, huuli, küüsi, juukseid või jope/pusa kraed, siis on hea leida talle sobiv asendustegevus. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed vahendid, mis ei ohtlikud hammastele ja ei sisalda pliid, lateksit, PVCd, BPAd ega ftalaate. Närimisvahendid on erineva tugevusastmega pehmest jäigani. Närimiskeed on võimalik kanda kaelakeena, nii et see on pidevalt lapse küljes.
Hind: 25.00€

Närimisotsaga pliiats

Kui sinu laps närib pastakat, salli, huuli, küüsi, juukseid või jope/pusa kraed, siis on hea leida talle sobiv asendustegevus. Selleks on välja töötatud spetsiaalsed vahendid, mis ei ohtlikud hammastele ja ei sisalda pliid, lateksit, PVCd, BPAd ega ftalaate. Närimisotsaga pliiats sobib hästi koolilastele, kes mõttetegevuse käigus pliiatsiotsi närivad.
Hind: 25.00€

TEGEVUSTE SOKID

Meie enda poolt disainitud TegevusTe sokid on spetsiaalselt eri värvi kannaosadega, et lapsel oleks visuaalselt kerge eristada, kuhu kannaosa jääma peab. Ühes paaris on koos roosa ning sinine sokk TegevusTe poisi ja tüdruku tegelastega. Saadaolevad numbrid: 33-36, 37-40.
Hind: 10.00€

TEGEVUSTE KOTT

TegevusTe logoga puuvillane poekott.
Hind: 17.90€

KÄELINE TEGEVUS
Õppekäärid

Ümarate otste ja topelt käepidemega õppekäärid võimaldavad täiskasvanu juhendamisel turvaliselt lõikamist õppida ja harjutada.
Hind: 2.06€

Raskuspliiats

Kui sinu lapsel on pliiatsile liiga vähene surve ja joonistamisel/kirjutamisel jääb vaevu paberile midagi näha, siis sobib talle hästi raskuspliiats. Raskuspliiatsit on vaja käes hoida kõvemini, kui tavalist pliiatsit ning tänu sellele rakendab laps kirjutamisel/joonistamisel ka suuremat jõudu. Komplekti kuulub üks harilik pliiats koos eemaldatava raskusega.
Hind: 14.30€

Näpuvurriga pliiats

Näpuvurriga pliiats sobib hästi rahutule lapsele, kes keskendumise toetamiseks õppetegevuste ajal palju näiteks niheleb, pliiatsiga klõbistab või koputab vastu lauda. Spetsiaalse pliiatsi otsas on erinevad vurrid, mida laps saab õppetegevuste ajal teisi segamata klõbistada. Komplekti kuulub üks harilik pliiats koos eemaldatava vurriga.
Hind: 14.30€

MÄNGUD
Voltimiskunst “Lennukid”

Kindlasti mäletab nii mõnigi lapsevanem veel seda vana head kollaste kaantega voltimise raamatut, mis oli täis kõikvõimalike voltimise ülesandeid. Voltimine on lapse jaoks üks keerulisemaid ülesandeid, sest lisaks osavatele näppudele on vaja väga head abstraktset mõtlemist ja planeerimisoskust, et saaksime ühest tavalisest paberilehest vahva mängulennuki. Samas on see äraununenud voltimistegevus ise üks parimaid viise nende oskuste arendamiseks. Kuna kõigil vanematel ilmselt seda kollaste kaantega raamatut riiulist võtta ei ole, siis valisime oma mänguasjade listi just selle paberlennukite voltimise mängu. Mängu suureks eeliseks on see, et voltimisjooned on paberile ette tehtud ehk lapsevanem ei pea tingimata ise lapse kõrval olema ja juhendama. Joonise järgi voltimine aitab arendada joonise lugemise oskust ja kujuneb lapse esmane tööoskus. Lisaks lapse suurele rõõmule enda volditud mänguasjast areneb veel kujundlik mõtlemine, mälu ja mänguasjaga mängimisel tuleb kasutusele loomingulisus.
Hind: 6.26€

Nöörimise ja sidumise saabas

Igapäevaelus vajaliku paelte läbi aukude ajamise ning lipsu sidumise oskust omandades arenevad lapse peenmotoorika (näpuosavus), silma ja käe koostöö ning täpsus. Laps õpib planeerima ja järjestama tegevuseks vajalikke liigitusi ning arenevad keskendumis- ja tähelepanuvõime. Vahva saabas on parajalt raske ja ei liigu paeltega pusimise käigus eest ära.
Hind: 9.85€

Pusleklotsid

Puslede koju ostmisel on sagedaseks probleemiks see, et lapsele jääb nägemismälu abil meelde, kuhu pusletükid käivad ning mitmekordsel kokkupanemisel ei oma pusle enam nii suurt arendavat efekti. Hea lahendus on osta pusleklotsid, kus on kuus puidust puslet ühes. Kompletis on 9 puidust pusleklotsi, mille igalt küljelt leiab erineva looma – lind, koer, kilpkonn, tiiger ja sõbrad koos. Pusleklotside abil areneb lapse nägemistaju ning silma ja käe koostöö. 
Hind: 15.25€

Magnetiline joonistamistahvel

Magnetiline joonistamistahvel on tore vahend, mille abil saab joonistada pilte, harjutada numbrite ja tähtede kirjutamist ning õppida korrektset pliiatsihoidu. Tahvli sees on väikesed magnetkuulikesed, mis magnetpliiatsiga tahvlile joonistades üles tahvlipinnale tõmbuvad. Joonistuse kustutamiseks vajuta kuulid sõrmega alla või tõmba pliiatsi küljega üle tahvli. Mänguga tulevad kaasa TegevusTe poolt loodud joonised, mida saab proovida tahvlil ise järele teha. Mäng arendab peenmotoorikat ja nägemistaju.
Hind: 5.35€

RAAMAT “ROHETERAAPIA TOAS JA ÕUES”

Ilmunud on raamat “Roheteraapia toas ja õues” ning autorite hulgas on ka meie Grete, kes on andnud oma panuse raamatusse just laste roheteraapia peatükis. See käsiraamat inspireerib sind, su lapsi ja peret aiategevuste ja looduses viibimise kaudu kogema positiivseid emotsioone ning õpetab milliseid oskusi ja võimeid on selle abil võimalik säilitada või arendada, et püsiks tervis ja heaolu. Siin kirjeldatud tegevused on kõik seotud looduse ja eriti taimedega ning on väga mitmekesised – vaikset ja mõtisklevat omaetteolemist võimaldavatest tegevustest mänguliste ja lõbusate ühistegevusteni. Osa tegevusi ei nõua mingit jõupingutust ja osa on jälle trenni eest. Neid saab teha nii kodus kui ka selle ümbruses, nii siseruumides kui ka vabas õhus, ja täpselt endale sobival ajal. Iga tegevuse juures on kirjas ka selle täpsem mõju kehale ja vaimule. Tegevused on välja töötatud tegevusteraapia, botaanika ja maastikuarhitektuuri taustal ning jagatud kolme suuremasse ossa: kuidas toetada lapse arengut, kuidas arendada enda loovust ja tasakaalu ning kuidas soodustada suuremas seltskonnas koostegutsemist. Lisaks leidub raamatu lõpuosas nõuandeid roheruumi loomiseks ja ergonoomiliseks aiategevuseks, et kõik kulgeks väsimuse ja valuta.
Hind: 26.00€

LASTE NÄOMASK

Pehme ja mugav ühekordne laste näomask tõkestab bakterite läbipääsu ja kaitseb piisknakkuste eest. Nina ja suud katvad respiratoorsed maskid on loodud spetsiaalselt lapse näole, need on ümara kuju ja optimaalse suurusega. 3-kordse maski väliskiht on mittekootud sünteetilisest kiust, keskmine kiht meditsiinilisest sulatatud fliisist ja sisemine kiht pehmest ja nahasõbralikust fliisist. Maski elastsed kõrvarihmad on väga pehmed ja tagavad mugava istuvuse. Tänu oma kolmemõõtmelisele kujule on maski lihtne näole paigaldada. Komplekti kuulub 5 maski, standardiga FFP1 NR. Maskid on sertifitseeritud vastavalt standarditele EN149:2001 +A1:2009. Maskid sobivad lastele vanuses 3 –10 aastat. Lapsed tohivad maski kanda ainult täiskasvanu järelevalve all ja järgida tuleb pakendil olevat kasutusjuhendit. 
Hind: 4.16€