Grete Eiche

Tegevusterapeut, edasijõudnud sensoorse integratsiooni terapeut

Grete tee tegevusteraapiasse sai alguse 10. klassis, kui talle sündis Downi sündroomiga väike venna (2010). Varem soovis Grete saada füsioterapeudiks, kuid peale venna sündi tutvus ta tegevusteraapiaga ja õige pea sai aru, et just seda tahab ta edasi õppida. Peale kõrgkooli lõpetamist (2017) alustas Grete tööd Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala õppejõuna ning tegevusterapeudina TegevusTes. Lisaks oli Grete aastatel 2017-2021 Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatuse esimees. Grete on 2019. aastast kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6), edasijõudnud sensoorse integratsiooni terapeut ning jätkab õpinguid sensoorse integratsiooni magistriõppes Sheffield Hallami Ülikoolis.

Kontakt: info@tegevuste.ee

Kristi Viimsalu

Tegevusterapeut, teraapiakoera Ellie juht

Kristi leidis tee tegevusteraapiasse läbi “Jõulutunneli” saate. Nähes neid armsaid erilisi lapsi, kelle heaks telefonikõnede abil annetusi kogutakse, oli Kristi südames väike värin ja peas mõte, kuidas saaks nende laste heaks midagi teha… Vastus küsimusele peitus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala näol. Neli aastat õpinguid kandsid vilja ning Kristist sai tegevusterapeut 2017. aastal. Lastega tegelemise juurde jõudis Kristi juba 2012. aastal tantsuõpetajana. Peale kõrgkooli lõpetamist alustas Kristi tööd tegevusterapeudina TegevusTes, Käo Tugikeskuses ja Kuressaare Haiglas. Lisaks kuulus Kristi aastatel 2017-2021 Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatusse. Kristi on 2019. aasta algusest kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6) ning aastast 2021 kutsetunnistusega liikumisharrastuse treener (tase 3).

Kontakt: info@tegevuste.ee

Miina Tursk

Tegevusterapeut

Miina lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia eriala 2020. aastal. Miina naudib väga tööd lastega. See pakub talle palju elamusi, rõõmu, arenemisvõimalusi ning kõik päevad on täis naeru ja seiklusi. Miina on osalenud ning end täiendanud mitmetes rahvusvahelistes projektides. Vabal ajal meeldib talle reisieda, matkata, sportida, lugeda ja üleüldse elust rõõmu tunda. Miina leiab, et olles ise positiivselt meelestatud ning teisi aidates suudame ka ise paremad inimesed olla.

Kontakt: miina@tegevuste.ee

Elery Vaik

Tegevusterapeut

Elery on energiline ja rõõmust pakatav tudeng, kes õpib Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis 4. kursusel tegevusteraapiat. Olles ise parajalt lustilik, ei ole tal keeruline lastega sidet luua ning nendega ennast tegevusse unustada. Vabal ajal ajal tegeleb Elery igapäevaselt jõutreeninguga ning kui jaksu üle jääb, siis ka reisimisega ja kokkamisega (ka söömisega). Omab eelnevalt kogemust beebidega töötamisel. Tulevikus plaanib omandada lisateadmised sensoorse integratsiooni valdkonnas.

Kontakt: elery@tegevuste.ee

Liivika Mölder

Tegevusterapeut

Liivika on Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli 3. kursuse tegevusteraapia tudeng, kes sooritas oma teise kursuse laste praktika TegevusTes. Kuna Liivika kontakt lastega oli algusest peale suurepärane, jätkas Liivika peale praktika lõppu TegevusTe tegemistes kaasalöömist. Liivika on lisaks tegevusteraapiale väga andekas ka kunstivaldkonnas ning seetõttu viib ta läbi TegevusTe loovustunde!

Kontakt: liivika@tegevuste.ee

Natali Hanni

Eripedagoog, mänguterapeut

Natali on kogenud eripedagoog ja mänguterapeut, kes on pühendunud eeskätt erivajadustega laste ja nende perede toetamisele, töötades põhikohaga juba 10-ndat aastat Hilariuse Koolis erivajadustega laste klassiõpetaja ja HEV koordineerijana. TegevusTe arendus- ja teraapiakeskuse meeskonnaga on Natali liitunud alates märtsist 2021.
Natali on lõpetanud Pedagoogilise Seminari koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala ning eri- ja sobitusrühma õpetaja lisaeriala. Omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi eripedagoog-nõustaja erialal ning jätkanud mänguterapeudi väljaõpet Tartus Annely Sootsi erakoolis. Natali on ennast pidevalt erialaselt täiendanud Tartu ja Tallinna Ülikoolis, Mahena Kriisinõustamise ja Eneseleidmise keskuses ja mujal. Alates 2022. aasta kevadest töötab Natali ka Lullabed’i psühholoogilise rehabilitatsioonikeskuses eripedagoogi ja mänguterapeudina ning toetab koostöös Sotsiaalkindlustusametiga Ukraina lapsi ja nende peresid. Natali on inimesena rahulik, põhjalik ja pühendunud. Ta hindab kõrgelt koostööd ja uusi teadmisi ning oskusi. Natali kuulub Eesti Eripedagoogide Liitu, Mänguterapeutide Assotsiatsiooni, Eesti Haridustöötajate Liitu ja on Tallinna ja Harjumaa Autismiühingu juhatuse liige.

 

Adelia Tamkõrv

Tantsu- ja liikumistunni juhendaja

Adelia on TegevusTe tiimi kõige noorem liige. Adelia on rõõmsameelne ja hästi uudishimulik. Ta on tegelenud 10 aastat võistlustantsuga ning peale seda erinevate ladina-ameerika tantsude ja showkavadega. Adelia annab TegevusTe tantsutundi ning leiab alati uusi viise, kuidas trenni lastele veelgi põnevamaks ja kaasahaaravamaks teha. Lisaks tantsimisele, huvitab Adeliat väga mood ja fotograafia.

Kontakt: adelia@tegevuste.ee

Kairi Uustalu

Liikumistunni juhendaja Kohila Männi lasteaias

Kairi esimene kokkupuude tegevusteraapiaga oli 15-aastaselt, kui noorem vend vajas arengu toetamiseks tegevusterapeudi abi. Sellest ajast saati tekkis üha rohkem kokkupuuteid eriliste lastega, kes üha rohkem pugesid hinge. Peale seda oli Kairi otsus kindel, minna õppima Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia eriala. Kairist sai tegevusterapeut 2018. aastal. Lastega tegelemisega alustas Kairi juba kõrgkooli ajal, olles Kohila Männi lasteaias ühele armsale Downi sündroomiga poisile tugiisik. Peale kõrgkooli lõpetamist alustas Kairi tööd tegevusterapeudina Kohila Männi lasteaias ja Kohila Turvakeskuses.

Angela Anton

Angela on Downi sündroomiga poisi Jani ema, kes on olnud TegevusTe juures alates ideest kuni tänase päevani. Angela panustab kõigega, millega oskab, tema ülesanded on suuresti personali planeerimine, toetamine, koolituste planeerimine ja korraldamine ning abiks olemine.

Ellie

Teraapiakoer

Meie keskus on Eesti esimene keskus, kellel on oma teraapiakoer. Saage tuttavaks Elliega!


Kui tunned, et just sinusugune spetsialist on meie tiimist puudu, siis võta meiega ühendust!