Grete Eiche

Tegevusterapeut, edasijõudnud sensoorse integratsiooni terapeut

Grete tee tegevusteraapiasse sai alguse 10. klassis, kui talle sündis Downi sündroomiga väike venna (2010). Varem soovis Grete saada füsioterapeudiks, kuid peale venna sündi tutvus ta tegevusteraapiaga ja õige pea sai aru, et just seda tahab ta edasi õppida. Peale kõrgkooli lõpetamist (2017) alustas Grete tööd Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala õppejõuna ning tegevusterapeudina TegevusTes. Lisaks oli Grete aastatel 2017-2021 Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatuse esimees. Grete on 2019. aastast kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6), edasijõudnud sensoorse integratsiooni terapeut ning jätkab õpinguid sensoorse integratsiooni magistriõppes Sheffield Hallami Ülikoolis.

Kontakt: info@tegevuste.ee

Kristi Viimsalu

Tegevusterapeut, teraapiakoera Ellie juht

Kristi leidis tee tegevusteraapiasse läbi “Jõulutunneli” saate. Nähes neid armsaid erilisi lapsi, kelle heaks telefonikõnede abil annetusi kogutakse, oli Kristi südames väike värin ja peas mõte, kuidas saaks nende laste heaks midagi teha… Vastus küsimusele peitus Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala näol. Neli aastat õpinguid kandsid vilja ning Kristist sai tegevusterapeut 2017. aastal. Lastega tegelemise juurde jõudis Kristi juba 2012. aastal tantsuõpetajana. Peale kõrgkooli lõpetamist alustas Kristi tööd tegevusterapeudina TegevusTes, Käo Tugikeskuses ja Kuressaare Haiglas. Lisaks kuulus Kristi aastatel 2017-2021 Eesti Tegevusterapeutide Liidu juhatusse. Kristi on 2019. aasta algusest kutsetunnistusega tegevusterapeut (tase 6) ning aastast 2021 kutsetunnistusega liikumisharrastuse treener (tase 3).

Kontakt: info@tegevuste.ee

Miina Tursk

Tegevusterapeut

Miina lõpetas Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia eriala 2020. aastal. Miina naudib väga tööd lastega. See pakub talle palju elamusi, rõõmu, arenemisvõimalusi ning kõik päevad on täis naeru ja seiklusi. Miina on osalenud ning end täiendanud mitmetes rahvusvahelistes projektides. Vabal ajal meeldib talle reisieda, matkata, sportida, lugeda ja üleüldse elust rõõmu tunda. Miina leiab, et olles ise positiivselt meelestatud ning teisi aidates suudame ka ise paremad inimesed olla.

Kontakt: miina@tegevuste.ee

Elery Vaik

Tegevusterapeut

Elery lõpetas tegevusteraapia eriala (EKR 6) Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis 2022.aastal. TegevusTesse jõudis ta läbi oma kõrgkooliaegse praktika 2020.aastal ning sealt sai ka alguse huvi lastega töötamise vastu. Elery kasutab teraapiates põhiliselt sensoorse integratsiooni põhimõtteid, mida ta plaanib ka tulevikus edasi õppida. Hetkel omandab ta toitumistreeneri tunnistust (PN1) Precision Nutrition akadeemias.

Kontakt: elery@tegevuste.ee

Laura-Marii Tammiste

Nooremtegevusterapeut

Laura-Marii õpib hetkel Tallinna Tervishoiu kõrgkoolis 3. kursusel. Tegevusteraapiani jõudis Laura tänu tervisevaldkonna huvile . Laura on väga sõbralik ning empaatiline inimene, kellele toob rõõmu lastega töötamine ning nende abistamine. Vabal ajal meeldib Laurale väga trennis käia ning looduses viibida.

Kontakt: laura-marii@tegevuste.ee

Kristin Rahuoja

Nooremtegevusterapeut

Kristini huvi tegevusteraapia vastu tekkis soovist lõimida erivate valdkondade alaseid teadmisi. Hetkel on ta Tallinna Tervishoiu Kõrgkoolis tegevusteraapia eriala 3. kursuse tudeng. Kristin omab varasemat kogemust individuaalselt lastega töötamisel, samuti on ta läbi viinud hariduslikke lastelaagreid.

Kontakt: kristin@tegevuste.ee

Natali Hanni

Eripedagoog, mänguterapeut

Natali on kogenud eripedagoog ja mänguterapeut, kes on pühendunud eeskätt erivajadustega laste ja nende perede toetamisele nii TegevusTe arendus- ja teraapiakeskuses, kui ka psühholoogilise rehabilitatsiooni keskuses Lullabed ning Linnupesa lasteaias. TegevusTe arendus- ja teraapiakeskuse meeskonnaga on Natali liitunud alates märtsist 2021.
Natali on lõpetanud Pedagoogilise Seminari koolieelse lasteasutuse õpetaja eriala ning eri- ja sobitusrühma õpetaja lisaeriala. Omandanud Tallinna Ülikoolis magistrikraadi eripedagoog-nõustaja erialal ning jätkanud mänguterapeudi väljaõpet Tartus Annely Sootsi erakoolis. Natali on ennast pidevalt erialaselt täiendanud Tartu ja Tallinna Ülikoolis, Mahena Kriisinõustamise ja Eneseleidmise keskuses ja mujal. Natali on inimesena rahulik, põhjalik ja pühendunud. Ta hindab kõrgelt koostööd ja uusi teadmisi ning oskusi.

Kontakt: hanninatali@gmail.com

 

Adelia Tamkõrv

Tantsu- ja liikumistunni juhendaja

Adelia on TegevusTe tiimi kõige noorem liige. Adelia on rõõmsameelne ja hästi uudishimulik. Ta on tegelenud 10 aastat võistlustantsuga ning peale seda erinevate ladina-ameerika tantsude ja showkavadega. Adelia annab TegevusTe tantsutundi ning leiab alati uusi viise, kuidas trenni lastele veelgi põnevamaks ja kaasahaaravamaks teha. Lisaks tantsimisele, huvitab Adeliat väga mood ja fotograafia.

Kontakt: adelia@tegevuste.ee

Kairi Uustalu

Liikumistunni juhendaja Kohila Männi lasteaias

Kairi esimene kokkupuude tegevusteraapiaga oli 15-aastaselt, kui noorem vend vajas arengu toetamiseks tegevusterapeudi abi. Sellest ajast saati tekkis üha rohkem kokkupuuteid eriliste lastega, kes üha rohkem pugesid hinge. Peale seda oli Kairi otsus kindel, minna õppima Tallinna Tervishoiu Kõrgkooli tegevusteraapia eriala. Kairist sai tegevusterapeut 2018. aastal. Lastega tegelemisega alustas Kairi juba kõrgkooli ajal, olles Kohila Männi lasteaias ühele armsale Downi sündroomiga poisile tugiisik. Peale kõrgkooli lõpetamist alustas Kairi tööd tegevusterapeudina Kohila Männi lasteaias ja Kohila Turvakeskuses.

Angela Anton

Toetaja

Angela on Downi sündroomiga poisi Jani ema, kes on olnud TegevusTe juures alates ideest kuni tänase päevani. Angela panustab kõigega, millega oskab, tema ülesanded on suuresti personali planeerimine, toetamine, koolituste planeerimine ja korraldamine ning abiks olemine.

Ellie

Teraapiakoer

Meie keskus on Eesti esimene keskus, kellel on oma teraapiakoer. Saage tuttavaks Elliega!


Kui tunned, et just sinusugune spetsialist on meie tiimist puudu, siis võta meiega ühendust!