Tooteid saab rentida TegevusTe arendus- ja teraapiakeskusest kohapealt kokkulepitud perioodiks. Rentimiseks sobivad hästi vahendid, mida laps vajab lühiajaliselt teraapiaeesmärkide saavutamise toetamiseks. Rentimiseks kirjuta: info@tegevuste.ee või võta ühendust kontaktivormi kaudu.

LAUAMÄNGUD

Sageli on lauamängud lapse ja pere jaoks huvitavad vaid lühiajaliselt ning erinevate lauamängude koju ostmisel jäävad need hiljem riiulisse seisma. Seetõttu pakume võimalust erinevaid lauamänge koju hoopis rentida. Täpsema lauamängude valikuga saad tutvuda keskuses kohapeal.
Hind: 5.00€/nädal

SENSOORSE INTEGRATSIOONI VAHENDID

Sensoorse integratsiooni toodete alla kuuluvad erinevad üldmotoorikat, süvatundlikkust, tasakaalu ja puutetundlikkust arendavad teraapiavahendid. Neid vahendeid vajab laps üldiselt lühiajaliselt ning koju ostmiseks on need liiga kulukad ja võtavad enamasti ka palju ruumi. Lühikeseks perioodiks, näiteks koolivaheajaks, vahendeid koju rentides aga saab toetada lapse teraapiaeesmärkide saavutamist ilma suuri väljaminekuid tegemata. Renditavate toodete valik ning hinnad on välja toodud allpool galeriis.